אודות

השוק כיום מוצף בתכשירים קוסמטיים של חברות המתיימרות להיות טבעיות וקשה להחליט במה לבחור. לפני שפתחתי את חברת "שקד", הייתי חקלאית אורגנית ועבדתי ימים שלמים בשמש. בניסיון לתקן את הנזקים שנגרמו לעור, התחלתי להשתמש בקוסמטיקה "טבעית". אהבתי מאד את קרם הלחות הנעים והקליל של החברות "הטבעיות" אבל הייתי צריכה להתמרח בקרמים מספר פעמים ביום, כדי להתגבר על תחושת היובש הקבועה שליוותה אותי.  כשהתחלתי לחקור את סיבת היובש הכרוני, גיליתי שכל המוצרים בהם השתמשתי, הכילו חומרים משמרים שגרמו לעור להיות עייף ויבש. כמובן שאף אחת מהחברות לא ציינה את זה ברשימת הרכיבים...   בתגובה, התחלתי לייצר קרמים טבעיים לעצמי, שהכילו אך ורק שמנים צמחיים והוכיחו את עצמם מכל בחינה אפשרית: תחושת היובש בעור פחתה, העור חזר להיות יותר חיוני וצעיר והמחמאות התחילו לזרום...  לאחר שגם החברים והמשפחה ביקשו שאכין להם קרם פנים, הפכתי את זה לעסק ומאז ההזמנות גדלות מיום ליום.


 למה כדאי גם לכם להצטרף לחוג הלקוחות שלי?

א. אני מכינה את כל המוצרים במו ידי וקונה את כל השמנים  מחברת שיפון  וחברת נס שמנים, כך שיש לכם אמא ואבא לכל מוצרי הטיפוח שלי.  השמנים הצמחיים בהם אני משתמשת הם באיכות הגבוהה ביותר ורובם שמנים אורגנים בכבישה קרה.  כדי לשמור על איכות השמנים, אני מקפידה לא לחמם אותם מעל לטמפרטורת הגוף, במהלך העירבוב של חמאת השיאה עם שאר השמנים. ניתן לראות שהקרמים יוצאים עם מרקם מבריק ועם "גבעה" קטנה בקצה הקרם, מה שמעיד על הטמפרטורות הנמוכות שבהן הם נמזגו לצנצנת, במצב כמעט מוצק. כדי לשמור על קרירות המוצרים בזמן המשלוח, אני שולחת את המוצרים עם חברת לוגיסטיפארם השומרת על טמפרטורה קרירה מבוקרת, או בדואר ישראל, בו החבילות מגיעות ברכבים ממוזגים לסניף הדואר. 
 
ב.  המוצרים שלי  לא מדוללים במים / ג'ל ולכן גם אין צורך להוסיף להם חומרים משמרים. עם כל הכבוד לאיכויות הנפלאות של המים, למה לשלם עליהם כל כך ביוקר אם אפשר לקחת אותם בזול מהברז? במקום קרם לחות עם 70% מים, אני מציעה לכם קרם פנים עם 100% שמנים צמחיים טהורים, אשר יעניקו לעורכם גמישות וחיוניות, יזרזו את קצב בניית הרקמות, יאטו את תהליכי הבלאי וההזדקנות של העור ויעשירו את התאים בחומרי ההזנה המשובחים ביותר הקיימים בטבע. 


ג.  כל המוצרים שלי ארוזים  בצנצנות זכוכית,  אשר שומרות על איכותם לאורך זמן.  צנצנות פלסטיק עלולות לפלוט חומרים רעילים לתוך הקרמים (חוץ מפלסטיק שמאושר לשימוש במזון) ולכן אני מקפידה על שימוש בזכוכית בלבד אפילו בדוגמיות! 

אני ממחזרת את הצנצנות לשימוש חוזר ושולחת קרם פנים במתנה לכל מי ששולח 10 צנצנות למיחזור. 

ד. מוצרי שקד אינם מכילים רכיבים מן החי וכמובן לא נוסו על בעלי חיים. אני מסתמכת על הניסוי הגדול מכולם במעבדה הגדולה של החיים - אלפי שנות שימוש בשמנים הצמחיים, שבמהלכן ניפו בני האדם את כל השמנים שגורמים לתופעות לוואי והשאירו בשימוש רק את אלו שהוכיחו יעילות בטיפוח העור.
 
ה. אני שולחת את המוצרים ישירות ללקוחות ולכן המחיר הוא בהתאם - בלי פערי תיווך. למה שתפרנסו שרשרת של משווקים, אם כל מה שאתם צריכים זה רק את המוצר עצמו?

  
מי אני?

ניבה שקד, בת 55, אמא לילדה מקסימה, בוגרת תואר BSc בביוטכנולוגיה ואיכות סביבה.  

לתגובות והצעות כתבו לי במייל או בוואצאפ: 

   shaked.natural@gmail.com  

   054-9409942